На головну Про компанію Регіони Партнери Де купити? Вакансії Контакти
 
Leon-farm
 
Логотип Леон-Фарм  
leon-farm
 
 

Головна сторінка >> Бинт, вата

ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНІ МАТЕРИАЛИ

Бинт медичний

 

БИНТ МАРЛЕВИЙ МЕДИЧНИЙ НЕСТЕРИЛЬНИЙ

Основа : виготовлений з 100% бавовни
Упаковка : упакований в поліпропіленові кульочки





Бинт марлевий медичний нестерильний
найменування розмір
Бинт марлевий медичний н/ст №3 6см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №3 8см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 2м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 4м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15 см х 4м
Упаковка: упакований в поліпропіленові кульочки
Термін придатності: 5 років

 

Пов'язка - один із способів запобігання ран від зовнішніх впливів. Залежно від цілей пов'язки можуть бути використані: для утримання в рані лікарських речовин, захисту уражених ділянок від забруднення, для зупинки кровотечі, для створення спокою і нерухомості пошкодженої частини тіла при переломі, вивиху та ін Пов'язка складається з двох частин: внутрішньої, яка стикається з раною, і зовнішньої. Внутрішня сторона пов'язки повинна бути стерильною.

Для накладення пов'язок застосовують марлеві бинти різних довжин і ширини або готові стерильні пов'язки.. В якості перев'язувального матеріалу використовують вату, марлю, косинки і т. д. З марлі виготовляють табельні перев'язувальні засоби: пакети перев'язувальні медичні, бинти стерильні і нестерильні, стерильні великі і малі пов'язки і т. д. скручений в рулон бинт називається головкою (скатку) , а вільна частина - початком. Розрізняють вузькі, середні і широкі бинти. Вузькі бинти застосовують при накладенні пов'язок на пальці, середні - для голови і кінцівок,широкі- для грудної клітки, живота, таза і великих суглобів.

Правила бинтування

Перед накладанням пов'язки треба оголити рану, не забруднюючи її і не завдаючи болю, шкірні покриви навколо рани обробити настойкою йоду. Верхній одяг (в залежності від характеру рани, погодних та місцевих умов) знімають або розрізають. Спочатку знімають одяг зі здорової сторони, потім - з ураженої. У холодну пору року, щоб уникнути охолодження, а також в екстрених випадках, у уражених у важкому стані одяг розрізають в області рани. Не можна відривати від рани прилиплий одяг, його треба обережно обрізати і потім накласти пов'язку.

  1. З метою запобігання втоми, забезпечення можливості зміни пози, накладення пов'язки повинно відбуватися в зручному для постраждалого положенні.
  2. Необхідно знерухомити ту частину тіла, на яку накладають пов'язку, так як рух може змінити крок ходу бинта і цим порушити правильність накладення пов'язки.
  3. При накладенні пов'язки положення бинтуємої частини тіла повинне відповідати подальшої позі потерпілого.
  4. Людина яка бинтує повинна знаходитися лицем до потерпілого, щоб бачити його емоції. Це дозволить заподіяти хворому мінімальну біль при накладенні пов'язки.
  5. Починають бинтування з кругового, що закріплює ходу бинта. Кожен наступний оборот бинта повинен прикривати попередній на одну другу або дві третини його ширини. 1-й тур накладається косо, 2-ий - закріплює 1-й тур, а частину бинта котра залишилася від першого туру згинають і накладають на 2-ий тур (так званий «замочок»), 3-й тур закріплює «замочок». Такий метод закріплення пов'язки на початку бинтування не дозволяє пов'язці розбовтуватися і розмотуватися в процесі експлуатації.
  6. Бинтування відбувається знизу (від периферії) вгору (до центру).
  7. В процесі бинтування беруть участь дві руки: права рука розгортає головку бинта, а ліва утримує пов'язку і розправляє бинт.
  8. При бинтуванні за основу береться один з основних типів пов'язок , який у міру необхідності може видозмінюватися.
  9. В процесі бинтування бинт слід тримати в правій руці, а лівою утримувати пов'язку і розгладжувати тури бинта . Бинт розгортають, не відриваючи від пов'язки, зліва направо, кожним наступним ходом перекриваючи попередній хід наполовину або дві третини ширини його. Рівномірно натягуючи, бинт накручують в одному напрямку - по відношенню до бинта, для його зручності (по ходу годинникової стрілки, якщо він правша).
  10. Бинт не можна перекручувати. Пов'язка накладається не дуже туго (крім тих випадків, коли потрібно давить), щоб не порушити кровообіг, але і не дуже слабо, щоб вона не спадала з рани.
  11. Після закінчення бинтування важливо перевірити, чи правильно накладена пов'язка: чи достатньо вона закриває хвору частину тіла, не збивається та ін. Обов'язково потрібно дізнатися у потерпілого, не тисне пов'язка, чи не занадто туго вона накладена, так як в останньому випадку на кінцівки нижче пов'язки незабаром можуть з'явитися посиніння і набряк. 12. Пов'язка закінчується круговими турами.
  12. Кінець бинта розривають поздовжньо і зав'язують вузлом на стороні, протилежній пошкодженню, і тією, на якій буде лежати потерпілий. Кінець бинта необхідно зміцнити на здоровій стороні тіла хворого, в місці, де вузол не буде його турбувати. Розірване по довжині кінець бинта обв'язують навколо забинтованої частини. Можна закріпити кінець бинта, підшиваючи або пристібаючи його шпилькою до пов'язки або, трохи надірвавши бинт, зміцнити його до одного з сусідніх ходів, що йдуть в іншому напрямку.

Типи накладення пов'язок на рани
(в залежності від місця поранення і типів ран):


Кругова (циркулярна) пов'язка - один з найпростіших типів пов'язок. Кінець бинта накладають на частину тіла яка бинтується, притримуючи його лівою рукою, а правою розмотують бинт. Обороти бинта повинні лягати один на інший, прикриваючи його повністю. Пов'язку застосовують для накладення в області зап'ястя, на нижню третину гомілки, чоло, шию і живіт;


Спіральна пов'язка більш складна в застосуванні. Її починають накладати так само, як і попередню (з 2-3 кругових ходів), після чого ходи бинта йдуть в косому напрямку, перекриваючи при цьому попередній хід на дві третини. Бинтування відбувається знизу вгору або зверху вниз. При накладенні пов'язок на кінцівки, товщина яких різниться, ходи пов'язки можуть не прилягати щільно, при її накладенні допускаються перегини. Перегини робляться по одній або двох вертикальних лініях поза зоною ушкодження через кожні два оберти бинта. В перегині бинт ведеться навскіс. Великим пальцем лівої руки притримують його нижній край, розкручуючи трохи головку бинта і перегибають його у напрямку до себе так, щоб верхній край його став нижнім, і навпаки. Далі накладається проста спіральна пов'язка із застосуванням перегинів в міру необхідності;


Хрестоподібна пов'язка отримала свою назву завдяки формі і ходу бинта: бинт пересувається по вісімці. Даний вид пов'язки застосовується при бинтуванні голови і шиї. При її накладенні круговими ходами бинт зміцнюється навколо голови, потім вище і позаду лівого вуха його спускають в косому напрямку вниз на шию. Далі бинт направляють по правій бічній поверхні шиї, обходячи її спереду і піднімаючи по задній поверхні шиї на голову. Обвівши голову попереду, бинт проводять над лівим вухом навскіс. Надалі бинтування продовжують, чергуючи два останні ходи, і закріплюють навколо голови;


Черепашача (що сходиться та розходиться) пов'язка дуже добре підходить для застосування в області суглобів. На колінному суглобі розходиться пов'язка починається з кругового ходу бинта через найбільш вищу частину надколінника, потім йдуть схожі ходи нижче і вище попереднього. Бинт при бинтуванні перехрещується в підколінній западині, розходиться в обидві сторони від першого обороту і, прикриваючи наполовину один оборот іншим, все більше закриває суглоб. Така пов'язка закріплюється навколо стегна. Пов'язка, яка сходиться, починається з кругових ходів, розташованих вище і нижче суглоба, які перехрещуються в підколінній западині. Наступні ходи йдуть так само, як і попередні, наближаючись один до одного і до найбільш опуклої частини суглоба, поки не буде закрита вся пошкоджена область. Характер бинтування визначається формою частин тіла, на які накладається пов'язка (конічної, циліндричної), вираженістю мускулатури, наявністю суглобів. Знаючи основні типи бинтових пов'язок і комбінуючи їх, можна накласти пов'язку на будь-яку частину тіла.


Пов'язка на голову «Чепець». Накладають при ушкодженнях волосистої частини голови. Ця пов'язка проста, зручна і надійно тримається на голові. Стрічку широкого бинта близько 1 м (держалку) серединою укладають на тім'яну область. Кінці її опускаються вертикально вниз, попереду вушних раковин. Їх утримують в натягнутому стані сам потерпілий або помічник. Починають пов'язку з циркулярного туру навколо голови поверх держалок. На другому циркулярному турі, дійшовши до однієї держалки, обертають бинт навколо неї і повертають косо вгору на лобову кістку. Бинт направляється до іншої держалки, закриваючи при цьому лоб і частину тім'яної області. На протилежному боці бинт також обертають навколо держалки і направляють на потиличну область, закриваючи частину потилиці і тім'я. Таким чином, з кожним новим туром бинт зміщується наполовину своєї ширини, поступово закриває весь звід голови. Кінець бинта кріплять до однієї з держалок. Держалки підв'язують під підборіддям.


Пов'язка на пальці починається з накладення 3-х закріпних турів на лучезап′ястному суглобі. Потім бинт ведуть по тилу кисті до нігтьової фаланги пораненого пальця і спіральними турами закривають всю поверхню пальця до його заснування. Після чого бинт по тилу кисті тягнуть до променевозап′ястного суглобу і роблять один оберт навколо нього. І так бинтується кожен палець. Увага! Всі тури бинта ведуть по тильній стороні кисті, долоня повинна бути вільна від бинтів! Пов'язка на кисть накладається також як і пов'язка на променевозап'ястний суглоб.


Пов'язка на кисть «Рукавичка». Таку пов'язку застосовують у тих випадках, коли необхідно бинтувати кожен палець окремо, наприклад, при великих опіках, запальних або шкірних захворюваннях кисті. Починають пов'язку з фіксуючих циркулярних турів навколо променевозап?ястної області, а потім бинт направляють по тильній поверхні до нігтьової фаланги 5-го пальця лівої руки (на правій руці бинтування починають з 2-го пальця). Спіральними турами закривають його і повертаються по тилу кисті до зап'ястя. Зробивши оберт навколо зап'ястя, переходять по тильній поверхні на 4-й палець. Забинтовують його, а потім по черзі, в тій же послідовності, бинтують 3-й і 2-й пальці. На 1-й палець накладають колосовидну пов'язку. Перехід бинта з пальця на палець здійснюють по тильній поверхні, долонна ж залишається вільною. У закінченому вигляді пов'язка нагадує рукавичку. Якщо перехідні тури будуть йти по долоні, то при русі кисті пов'язка швидко розмотується і сповзає. Закінчують пов'язку циркулярними турами навколо лучезап'ястної області.


Пов'язка на передпліччі. Труднощі накладення пов'язки на передпліччя пов'язана з її конфігурацією. Спіралеподібна пов'язка слабшає через 1-2 години і сповзає. Тому необхідно накладати пов'язку з перегинами. Починають пов'язку у променевозап′ястного суглоба 3-ма закріпними турами, потім бинт накладають вище попереднього туру навскіс і, наклавши великий палець лівої руки на косий тур, згинають бинт за рівнем пальця. Палець під туром прибирають, знову накладають тур бинта навскіс вище попереднього, так ведуть тури до ліктьового згину і там бинт закріплюють.

 
Фіксуючі пов'язки на суглоби накладаються при їх ударах, розтягуванні та розривах зв'язок і після вправлення вивиху.

Фіксуюча пов'язка на променевозап'ястний суглоб. Починають бинтування трохи вище зап'ястя з накладення закріплюючих турів. Потім бинт ведуть до тилу кисті і роблять 2 кругових тури навколо неї, після чого бинт ведуть косо по тилу кисті до променевозап'ястного суглобу і закріплюють його там круговим туром. Цей порядок бинтування повторюють кілька разів, а потім бинт обривають і, роздвоївши його кінці, зав'язують на суглобі. Цим же методом накладають фіксуючу пов'язку на гомілковостопний суглоб.


Фіксуюча пов'язка на ліктьовий суглоб. Накладається на зігнутий під прямим кутом ліктьовий суглоб. Починають бинтування з накладення закріплюючих турів на плечі, потім ведуть бинт через ліктьовий згин на передпліччя і роблять 2 кругових тури навколо нього. Потім бинт ведуть через ліктьовий згин на плече і наступний тур накладають на попередній, закривши його на дві третини. Цей порядок бинтування повторюють до тих пір, поки всі тури не зійдуться в ліктьовому згині. В результаті ходи бинта нагадують «вісімку». Вісімкоподібні тури при своєму повторенні кожен раз зміщуються на половину ширини бинта в бік ліктьового суглоба, поступово тур за туром закривають пошкоджену поверхню. Останні тури бинта накладають циркулярно через ліктьовий суглоб. Так само накладається пов'язка на колінний суглоб.


Фіксуюча пов'язка на плечовий суглоб. Починають пов'язку на грудній клітці з пахвової області протилежної хворому суглобу. 1-й тур накладається навколо грудної клітки, 2-й тур - від пахвової області з грудей на плече, 3-й - навколо плеча, на спину, до пахвової області. Усі наступні тури в тому ж порядку накладаються до тих пір, поки бинт не закриє дві третини надпліччя. Така пов'язка називається колосоподібна, так як малюнок бинта на плечі нагадує колосок. Колосовидну пов'язку можна накласти і на кульшовий суглоб.

Бинт марлевий медичний нестерильний
наименування розмір
Бинт марлевий медичний н/ст №3 6см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №3 8см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 2м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 4м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15 см х 4м
Упаковка: упакований в поліпропіленові кульочки
Термін придатності: 5 років
наименування розмір
Бинт марлевий медичний н/ст №3 6см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №3 8см х 3м
Упаковка: упакований в поліпропіленові кульочки
Термін придатності: 5 років
наименування розмір
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 2м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 10см х 3м
Упаковка: упакований в поліпропіленові кульочки
Термін придатності: 5 років
наименування розмір
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 12см х 4м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15см х 3м
Бинт марлевий медичний н/ст №1 15см х 4м
Упаковка: упакований в поліпропіленові кульочки
Термін придатності: 5 років

На відміну від традиційних бинтів, бинт «Леон-Фарм» завдяки щільному плетінню дозволяє робити в 2 рази менше турів, скорочуючи час перев'язки і кількість витратного матеріалу.

Типи накладення пов'язок на рани
(В залежності від місця поранення і типів ран):


Кругова (циркулярна) пов'язка - один з найпростіших типів пов'язок. Кінець бинта накладають на частину тіла яка бинтується, притримуючи його лівою рукою, а правою розмотують бинт. Обороти бинта повинні лягати один на інший, прикриваючи його цілком. Пов'язку застосовують для накладення в області зап'ястя, на нижню третину гомілки, чоло, шию і живіт;


Спіральна пов'язка більш складна в застосуванні. Її починають накладати так само, як і попередню (з 2-3 кругових ходів), після чого ходи бинта йдуть в косому напрямку, перекриваючи при цьому попередній хід на дві третини. Бинтування відбувається знизу вгору або зверху вниз. При накладенні пов'язок на кінцівки, товщина яких різниться, ходи пов'язки можуть не прилягати щільно, при її накладенні допускаються перегини. Перегини робляться по одній або двом вертикальних лініях поза зоною ушкодження через кожні два оберти бинта. В перегині бинт ведеться навскіс. Великим пальцем лівої руки притримують його нижній край, розкручуючи трохи головку бинта і перегибають його у напрямку до себе так, щоб верхній край його став нижнім, і навпаки. Далі накладається проста спіральна пов'язка із застосуванням перегинів в міру необхідності;


Хрестоподібна пов'язка отримала свою назву завдяки формі і ходу бинта: бинт пересувається по вісімці. Даний вид пов'язки застосовується при бинтуванні голови і шиї. При її накладенні круговими ходами бинт зміцнюється навколо голови, потім вище і позаду лівого вуха його спускають в косому напрямку вниз на шию. Далі бинт направляють по правій бічній поверхні шиї, обходячи її спереду і піднімаючи по задній поверхні шиї на голову. Обвівши голову попереду, бинт проводять над лівим вухом навскіс. Надалі бинтування продовжують, чергуючи два останні ходу, і закріплюють навколо голови;


Що сходиться та розходиться (черепашача) пов'язка дуже добре підходить для застосування в області суглобів. На колінному суглобі розходиться пов'язка починається з кругового ходу бинта через найбільш вищу частину надколінника, потім йдуть схожі ходи нижче і вище попереднього. Бинт при бинтуванні перехрещується в підколінної западині, розходиться в обидві сторони від першого обороту і, прикриваючи наполовину один оборот іншим, все більше закриває область суглоба. Така пов'язка закріплюється навколо стегна. Пов'язка яка сходиться починається з кругових ходів, розташованих вище і нижче суглоба і перехрещуються в підколінної западині. Наступні ходи йдуть так само, як і попередні, наближаючись один до одного і до найбільш опуклій частині суглоба, поки не буде закрита вся пошкоджена область. Характер бинтування визначається формою частин тіла, на які накладається пов'язка (конічної, циліндричної), вираженістю мускулатури, наявністю суглобів. З урахуванням цих анатомічних особливостей розроблені такі та інші типи бинтової пов'язок: колосовидна, що повертається. Знаючи основні типи бинтових пов'язок і комбінуючи їх, можна накласти пов'язку на будь-яку частину тіла.


Пов'язка на голову «Чепец». Накладають при ушкодженнях волосистої частини голови. Ця пов'язка проста, зручна і надійно тримається на голові. Стрічку широкого бинта близько 1 м (держалку) серединою укладають на тім'яну область. Кінці її опускаються вертикально вниз, попереду вушних раковин. Їх утримують в натягнутому стані сам потерпілий або помічник. Починають пов'язку з циркулярного туру навколо голови поверх держалок. На другому циркулярному турі, дійшовши до однієї держалки, обертають бинт навколо неї і повертають косо вгору на лобову кістку. Бинт направляється до іншої держалки, закриваючи при цьому лоб і частину тім'яної області. На протилежному боці бинт також обертають навколо держалки і направляють на потиличну область, закриваючи частину потилиці і тім'я. Таким чином, з кожним новим туром бинт зміщується наполовину своєї ширини, поступово закриває весь звід голови. Кінець бинта кріплять до однієї з держалок. Держалки підв'язують під підборіддям.


Пов'язка на пальці починається з накладення 3-х закріпних турів на лучезап?ястном суглобі. Потім бинт ведуть по тилу кисті до нігтьової фаланги пораненого пальця і спіральними турами закривають всю поверхню пальця до його заснування. Після чого бинт по тилу кисті тягнуть до променевозап?ястного суглобу і роблять один оберт навколо нього. І так бинтується кожен палець. Увага! Всі тури бинта ведуть по тильній стороні кисті, долоня повинна бути вільна від бинтів! Пов'язка на кисть накладається також як і пов'язка на променевозап'ястний суглоб.


Пов'язка на кисть «Рукавичка». Таку пов'язку застосовують у тих випадках, коли необхідно бинтувати кожен палець окремо, наприклад, при великих опіках, запальних або шкірних захворюваннях кисті. Починають пов'язку з фіксуючих циркулярних турів навколо променевозап?ястної області, а потім бинт направляють по тильній поверхні до нігтьової фаланги 5-го пальця лівої руки (на правій руці бинтування починають з 2-го пальця). Спіральними турами закривають його і повертаються по тилу кисті до зап'ястя. Зробивши оберт навколо зап'ястя, переходять по тильній поверхні на 4-й палець. Забинтовують його, а потім по черзі, в тій же послідовності, бинтують 3-й і 2-й пальці. На 1-й палець накладають колосовидну пов'язку. Перехід бинта з пальця на палець здійснюють по тильній поверхні, долонна ж залишається вільною. У закінченому вигляді пов'язка нагадує рукавичку. Якщо перехідні тури будуть йти по долоні, то при русі кисті пов'язка швидко розмотується і сповзає. Закінчують пов'язку циркулярними турами навколо лучезапястной області.


Пов'язка на передпліччі. Труднощі накладення пов'язки на передпліччя пов'язана з її конфігурацією. Спіралеподібна пов'язка слабшає через 1-2 години і сповзає. Тому необхідно накладати пов'язку з перегинами. Починають пов'язку у променевозап?ястного суглоба 3-ма закріпними турами, потім бинт накладають вище попереднього туру навскіс і, наклавши великий палець лівої руки на косою туру, згинають бинт за рівнем пальця. Палець під туру прибирають, знову накладають тур бинта навскіс вище попереднього, так ведуть тури до ліктьового згину і там бинт закріплюють.

 
Фіксуючі пов'язки на суглоби накладаються при їх ударах, розтягуванні і розривах зв'язок і після вправлення вивиху.

Фіксуюча пов'язка на променевозап'ястний суглоб. Починають бинтування трохи вище зап'ястя з накладення закріплюючих турів. Потім бинт ведуть до тилу кисті і роблять 2 кругових тури навколо неї, після чого бинт ведуть косо по тилу кисті до променевозап'ястного суглобу і закріплюють його там круговим туром. Цей порядок бинтування повторюють кілька разів, а потім бинт обривають і, роздвоївши його кінці, зав'язують на суглобі. Цим же методом накладають фіксуючу пов'язку на гомілковостопний суглоб.


Фіксуюча пов'язка на ліктьовий суглоб. Накладається на зігнутий під прямим кутом локтьовий суглоб. Починають бинтування з накладення закріплюючих турів на плечі, потім ведуть бинт через ліктьовий згин на передпліччя і роблять 2 кругових тури навколо нього. Потім бинт ведуть через ліктьовий згин на плече і наступний тур накладають на попередній, закривши його на дві третини. Цей порядок бинтування повторюють до тих пір, поки всі тури не зійдуться в ліктьовому згині. В результаті ходи бинта нагадують «вісімку». Вісімкоподібні тури при своєму повторенні кожен раз зміщуються на половину ширини бинта в бік ліктьового суглоба, поступово тур за туром закривають пошкоджену поверхню. Останні тури бинта накладають циркулярно через ліктьовий суглоб. Так само накладається пов'язка на колінний суглоб.


Фіксуюча пов'язка на плечовий суглоб. Починають пов'язку на грудній клітці з пахвової області протилежної хворому суглобу. 1-й тур накладається навколо грудної клітки, 2-й тур - від пахвової області з грудей на плече, 3-й - навколо плеча, на спину, до пахвової області. Усі наступні тури в тому ж порядку накладаються до тих пір, поки бинт не закриє дві третини надплеччя. Така пов'язка називається колосоподібна, так як малюнок бинта на плечі нагадує колосок. Колосовидну пов'язку можна накласти і на кульшовий суглоб.

Технологічний процес виробництва бинта

 

 

1. Бавовна на бавовняному полі
Бавовна - це найпоширеніше рослинне текстильне волокно. Щорічно збирається близько 20 мільйонів тонн бавовни, причому це становить приблизно 40% світової потреби в натуральній сировині. Найбільше бавовни вирощують в США, Індії та Китаї. Сама бавовна буває різних сортів і якості. Бавовна вважається дуже вимогливою рослиною, так як вимагає певних кліматичних умов. Сировиною для виготовлення перев'язувальних матеріалів «Леон - Фарм» (бинт) служить бавовна, вирощена без застосування важкої техніки і пестицидів, що забезпечує його гіпоалергенність. Наші партнери, компанія «HongXiangLtd», що займаються вирощуванням бавовни, піклуються ще й про ресурси планети. Для того щоб їх зберегти, використовуються тільки натуральні добрива і технологія сівооборота, тобто вирощування бавовни чергують з іншими культурами. Таким чином, зберігається природний баланс.

 

 

2. Збір бавовни
Традиційно бавовну збирали вручну. Механізований процес дає сировину гіршої якості. В ручному процесі збору бавовни є свої переваги. Так як коробочки бавовни дозрівають поступово і спочатку дозрівають коробочки на нижніх гілках, то ручний процес збирання дозволяє відібрати тільки дозрілі коробочки. Особливість збору бавовни в тому, що збір необхідно виробляти в той момент, коли волокна ще кріпляться до насіння. В такій бавовні, зібраній вручну, немає домішок листя, тому вона виходить чистіше і якісніше. Однак є думка, що бавовна, зібрана таким чином, коштує дорого. Тим не менш, існують компанії, що пропонують продукцію з чистої натуральної бавовни по абсолютно прийнятними цінами. Яскравий приклад таких компаній - український бренд «Леон - Фарм», що пропонує широкий асортимент перев'язувальних матеріалів за доступними цінами, серед яких і вироби з бавовни (бинт). Продукцію цієї компанії можна придбати в аптечних мережах України, Республіки Білорусь, Молдова.



 

 

 

 

3. Виробництво
Виробництво бинта «HongXiangLtd» відрізняється від виробництва багатьох інших компаній. Дана компанія працює на власній сировині. «HongXiangLtd» починає виробництво з вирощування бавовни, ручного її складання та виготовлення кінцевого продукту без хімічної обробки. Компанія ретельно слідкує за якістю продукції, що виготовляється, завдяки чому весь пропонований асортимент відповідає найвищим вимогам споживача. Бинт медичний нестерильний виготовляється з ниткової марлі простого плетіння. Відбілюється без використання хлору. Є високо вбираючим матеріалом, що особливо важливо при застосуванні в хірургії та інших галузях медицини. Відмінними характеристиками наших бинтів є такі показники як щільність плетіння марлі, з якої вони виготовлені; щільність скручування бинта; рівномірність крайового зрізу бинта; надійність упаковки. Бинт під торговою маркою «Леон-Фарм» широко використовуються в медицині. Продукти компанії відрізняються навіть на дотик. Тільки натуральне бавовняне волокно дозволяє почути характерний «хлопок» при розриві нитки. Якість та безпека продукції, пропонованої компанією "Леон-Фарм" підтверджують міжнародні сертифікати GMP, ISO 9001-2000, європейські стандарти якості EN 46001, сертифікація CE. Вся продукція компанії "Леон-Фарм" відноситься до 1 класу безпеки.




4. Дистрибуція і логістика

Компанія імпортує і реалізує вироби медичного призначення в Україні та країнах СНД через власну філіальну мережу, а також через оптові та дистриб'юторські компанії України, Республіки Білорусь, Молдова, Придністров'я. Цього року в планах компанії - відкриття власного філіалу в Росії. Основний принцип роботи "Леон - Фарм" - забезпечення якості продукції на всьому шляху від виробника до роздрібної мережі і медичної установи. В його основу покладено принципи належної дистриб'юторської практики, прийняті в Європейському Співтоваристві і рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Завдяки оптимізації складських процесів з прийому та зберігання товару, комплектації замовлень, та їх відправки, компанія забезпечує якість товарів на всіх етапах: від вивантаження до доставки кінцевому покупцеві.

 
 

Фармацевтична компанія "Леон-Фарм"
Україна. м.Одеса. 65012, вул. Середнефонтанська 19б, офіс 441
Тел./Факс: +38(048)770-73-77
e-mail: office@leon-farm.com
головна про компанію сертифікати контакти новини леопед леодерм леопор леотранс леофікс леопласт санбант леобант
ТОВ "ЛЕОН-ФАРМ" МАТЕРІАЛИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Всі права захищені. Copyright ©Leon-farm.com.ua 2009-2022